Vacature

Administratief Medewerker

Kom jij ons team versterken?

stichting kinderopvang kralingen

Over de functie

De functie van Administratief Medewerker (AM) bij SKK is veelzijdig en uitdagend. De werkzaamheden variëren van het beantwoorden van de telefoon, administratief ondersteunen van de medewerker plaatsing & planning, de kwaliteitsmedewerker en het hoofd administratie, het telefonisch uitvoeren van klanttevredenheid onderzoeken tot het organiseren (samen met de kwaliteitsmedewerker) van bijeenkomsten voor nieuwe medewerkers. 

Het aantrekkelijke van de functie is dat geen dag hetzelfde zal zijn. SKK is volop in beweging en constant bezig met het verbeteren van de dienstverlening. Het ene moment help je met het verwerken van administratie, het andere moment ga je langs de locaties om iets rond te
brengen. Vervolgens sta je telefonisch een ouder te woord of neem je contact op met een stagiaire. 

 

Je werkt nauwkeurig want SKK levert graag goede dienstverlening. Door je open houding en betrokkenheid ben je een goed aanspreekpunt voor uiteenlopende inkomende telefoontjes en ben je  een prettige collega.

Wie ben jij?

Je hebt een dienstverlenende instelling waarbij je oog hebt voor de persoonlijke en zakelijke belangen. Je denkt mee met de organisatie en ontwikkelingen en durft je mening te geven. Je schakelt makkelijk tussen administratief werk en telefonisch contact. Je vindt het leuk om af en toe iets te regelen op de locaties en wordt blij van het ondersteunen van de andere medewerkers op kantoor.  Daarnaast werk je nauwkeurig, je houdt graag overzicht en vindt het een uitdaging om je verder te ontwikkelen. Je vindt het leuk om hiervoor eventueel aanvullende cursussen te volgen.  

 

Wat bieden wij?

stichting kinderopvang kralingen
 • Een leuke, veelzijdige baan in een gezellig team;
 • Een werkplek in een mooi, huiselijk kantoor in het oude Kralingen (dichtbij de locaties);
 • Beschikbaarheid van een bedrijfsfiets voor vervoer naar de locaties;
 • Een aanstelling voor 24 uur per week voor 1 jaar met intentie voor onbepaalde tijd;
 • De inschaling is conform de CAO Kinderopvang;
 • Reiskostenvergoeding
 • De werkdagen zijn te bepalen in overleg;
 • Reiskostenvergoeding SKK vindt ontwikkeling van medewerkers belangrijk, daarom zijn er volop mogelijkheden om je binnen de organisatie te ontwikkelen of bij te leren.

Wat vragen wij?

stichting kinderopvang kralingen
 • Minimaal een afgeronde MBO niveau 4 opleiding (pedagogisch en/of administratief);
 • Kennis van / ervaring in de kinderopvang sector;
 • Goede schriftelijke beheersing van de Nederlandse taal;
 • Ervaring met Word, bij voorkeur ook met Excel en/of Powerpoint;

 

Wil jij werken bij de leukste kinderopvang van Kralingen?
Dan ontvangen wij graag je motivatie en CV!